+371 67 815 427
Seko mums:

20 gadu pieredze

Selva Būve, kopš tās dibināšanas 2004. gadā, godpilni pārstāv būvniecības nozari, strādā pēc augstākajiem standartiem un piesaista labākos nozares speciālistus. Esam lepni par mūsu uzbūvētajiem objektiem, kas ietver daudzveidīgas būves – skolas, dzīvojamās mājas, biroju ēkas, industriālas celtnes, ražošanas ēkas, degvielas uzpildes stacijas, tirdzniecības centrus un daudzas citas inženierbūves.

Būvniecības uzņēmums nodrošina pilnu projekta realizāciju - vada projektēšanu, organizē visus būvniecības procesus, garantējot kvalitatīvu darbu visos projekta izpildes posmos, kā arī noteikto garantiju saistību izpildi. Pateicoties augstajiem standartiem, kvalitātes risinājumiem un efektīvai projektu realizācijai, mūsu klienti atzinīgi novērtē sadarbību ar Selva Būve.

Uzņēmuma dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Rolands Orlovskis ir ielicis stabilus pamatus uzņēmuma izaugsmei un panākumiem, definējot tā pamatvērtības:

  • Uzticamība: līgumsaistību izpilde un finansiālā atbildība par katru veicamo darba posmu, korekta attieksme pret sadarbības partneriem un darbiniekiem.
  • Mērķtiecība: apzināti virzīts ikdienas darbs ar klientiem un sadarbības partneriem, kā arī  darbinieku neatlaidīga rīcība izcila rezultāta sasniegšanai.
  • Profesionalitāte: nozares vadlīniju ievērošana un atbilstība augstākajiem kvalitātes standartiem.
  • Stabilitāte: ilgtspējīgs Latvijas būvniecības nozares dalībnieks, klientu un darbinieku atzīts būvniecības uzņēmums.

Vārdi ir tikai vārdi. Prasmīgs rakstītājs tos saliks elegantā secībā un uzburs vīziju par pašu labāko pakalpojumu. Radīs skaistu sapni un pārdos to, pat ja realitāte būs citādāka.

Mēs neesam rakstītāji. Mēs esam darītāji. Jau 20 gadus projektējam, būvējam, renovējam, demontējam un darām daudzas citas īstas un paliekošas lietas.

Tāpēc,  lai par mums runā DARBI, kurus novērtē gan Latvijā, gan starptautiski. Lai runā KOMANDA, kurā gaidām ikvienu profesionāli. Lai runā KLIENTI, starp kuriem priecāsimies redzēt arī Jūs!

Selva Būve
komanda & valdes priekšsēdētājs
Rolands Orlovskis

Uzņēmuma specializācija

Mūsu galvenie darbības virzieni aptver dažādas būvniecības jomas

Būvniecība

Būvniecība

Uzņēmuma darbības laikā esam būvējuši sabiedriskās, dzīvojamās, biroju un noliktavu ēkas, degvielas uzpildes stacijas, ražošanas ēkas, tirdzniecības centrus un autostāvvietas. Vienmēr pielietojot skrupulozu pieeju un nodrošinot projektiem augstu kvalitāti.

Rekonstrukcija

Rekonstrukcija

Atjaunojam ēkas, lai tās iegūtu iespēju atdzimt jaunā veidolā. Tas ir ļoti atbildīgs darbs, kas prasa zināšanas un prasmes, tādēļ šiem projektiem pieejam ar īpašu rūpību.

Projektēšana

Projektēšana

Sniedzam pilna servisa pakalpojumu no idejas līdz projekta realizācijai, piedāvājot mūsdienīgus risinājumus un tehnisku precizitāti. Projektējam ēkas konstrukcijas atbilstoši normatīvo aktu un standartu prasībām un ņemot vērā katra klienta individuālās vajadzības.

Energoefektiviāte

Energoefektiviāte

Uzņēmums aktīvi iesaistās šobrīd mūsu valstī vitāli svarīgajos energoefektivitātes paaugstināšanas projektos dažādos Latvijas reģionos, tādējādi sniedzot savu ieguldījumu iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Ūdens saimniecība

Ūdens saimniecība

Uzņēmums aktīvi piedalās valsts mēroga izsludinātajos konkursos inženierkomunikāciju darbu veikšanai dažādos Latvijas reģionos.

Lai runā komanda

Selva būve komandā strādā augsti kvalificēti, nozarē atzīti un cienīti profesionāļi. Mēs esam vienota un uz rezultātu vērsta komanda, kas ik dienu apzināti un mērķtiecīgi strādā, lai sasniegtu izcilus rezultātus un radītu vērtību gan uzņēmumam, gan tā klientiem.

Selva Būve partneri
Lai runā klienti