+371 67 815 427
Seko mums:

Uzņēmuma darbības laikā esam būvējuši sabiedriskās, dzīvojamās, biroju un noliktavu ēkas, degvielas uzpildes stacijas, ražošanas ēkas, tirdzniecības centrus un autostāvvietas. Vienmēr pielietojot skrupulozu pieeju un nodrošinot projektiem augstu kvalitāti. Sarežģītus inženiertehnisko būvju projektus realizējam, izmantojot metodes un tehniskos risinājumus, kādus nosaka konkrētā projekta specifika.

Mēs, Selva Būve, nemitīgi domājam par piedāvāto pakalpojumu klāsta pilnveidošanu, lai varētu nodrošināt klientiem optimālāko risinājumu veiksmīgai projekta realizācijai. Uzņēmuma komandā ir pieredzējuši un profesionāli projektu un būvdarbu vadītāji, prasmīgi celtnieki un amatnieki, kas klientiem garantē veikto darbu kvalitāti, elastīgu termiņu izpildes grafiku, videi draudzīgu un darba drošības standartiem atbilstošu būvlaukumu. Uzņēmums sadarbojos ar pieredzējušiem arhitektiem.

Plānojot būvniecības risinājumus, celtniecības materiālu izvēlē tiek ņemti vērā mūsu zemes ģeogrāfiskie un meteoroloģiskie apstākļi, lai ēkas būtu  ne tikai komfortablas un ērtas tās iemītniekiem, bet arī radītas un piemērotas mūsu vides mainīgajiem apstākļiem.

Galvenie darbības virzieni:

  • Ēku būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
  • Ēku demontāžas darbu vadīšana
  • Tehnoloģisko iekārtu un to konstrukciju montāža
  • Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu izbūves būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
  • Elektroietaišu izbūves darbu vadīšana un būvuzraudzība
  • Siltumapgādes un ventilācijas sistēmu izbūves būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība